Problem Alanları

çocuk psikolojisi beylikdüzü

çocuk psikolojisi beylikdüzü

Çocuk

Çocuğunuzdaki psikolojik sorunların çözüm ve takibi ile gelişim geriliği, üstün zeka, konuşma bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluk, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü alanlarında ailenin de içinde bulunduğu bireysel terapi sürecidir. Çocuk Danışmanlığında ilk aşama çocuğun bir sorunu olup olmadığını tespit etmektir. Eğer bir sorun var ise sorunun çözümü için gereken yöntemler belirlenip aile ile koordineli şekilde çalışmalara başlanır.

Detay
ergen psikolojisi beylikdüzü

ergen psikolojisi beylikdüzü

Ergen

Ergen ve Öfke, Ergen ve Okul, Ergen ve İletişim, Ergen ve İnternet - Cep telefonu, Ergen ve Kaygı gibi geniş bir yelpazeyi kapsayan süreçtir. Ergen psikolojisi ergenlik dönemindeki çocuğunuzun ve sizin karşılaştığı tüm sorunları, problemleri kapsar.

Detay
yetişkin psikolojisi beylikdüzü

yetişkin psikolojisi beylikdüzü

Yetişkin

Bireyin yaşam kalitesini etkileyen depresyon, boşanma, panik atak, takıntı, kaygı, fobi gibi alanlarda bireysel rehberlik sürecidir. Her geçen gün zorlaşan yaşam şartlarında bireylerin güçlü bir zihne ve ruh sağlığına sahip olmaları çok önemlidir. Sorunlarınızın çözümlerini ertelemeniz, gözardı etmeniz yaşam kalitenizi de olumsuz etkiler.

Detay
aile psikolojisi beylikdüzü

aile psikolojisi beylikdüzü

Aile

Eşler ve çocukları bir bütün olarak değerlendiren, eşler arasındaki geçimsizlik, uyumsuzluk, boşanma ve çocuk, boşanma ve yas gibi süreçleri kapsar.

Detay
kurumsal psikoloji beylikdüzü

kurumsal psikoloji beylikdüzü

Kurumsal

Kurumsal verimlilik, zamanı etkili kullanma, sağlıklı büyüme ile problemlerinizin çözümünde psikolojik ve pedagojik destek ve eğitim sürecidir. İnsan ilişkilerli, başarılı iletişim, doğru işi yapma, doğru pozisyonda doğru personel ile çalışma, müşteriler ile daha sağlıklı iletişim kurma, eğitim kurumları için öğrenci danışmanlık desteği gibi birçok alanı kapsar.

Detay
-->